POĎME SA SPOJIŤ PRE ZMENU.

Sobota je veľkým dňom pre Vranov. Pre všetkých vás. Buďte tí, ktorí sa pričinia o to, aby naše mesto nebolo čiernou dierou mapy, kde NIČ NIE JE, či posmeškov, miesta kde sa otáčajú vrany. Vranovčania poďte voliť a zvoľte si primátora, ktorý spája a nie rozdeľuje.


Antikampaň v plnom prúde

Už len dodám to, že podávam trestné oznámenie za ohováranie, poškodzovanie dobrého mena, šírenie hoaxu, a snahu nekalým spôsobom ovplyvňovať voľby.


Séria klamstiev o mne - 5.

FUNKCIE PO ZMENE PRIMÁTORA SÚ UŽ POROZDÁVANÉ. FUNKCIE SI OBSADIA PREDSTAVITELIA STRÁN ...


Séria klamstiev o mne - 4.

ŠESTÁK MÁ PODIEL V PARKOVACEJ SPOLOČNOSTI, AJ V SPOLOČNOSTI NA LIKVIDÁCIU KOMUNÁLNEHO ODPADU.


Séria klamstiev o mne - 3.

AK SA STANE ŠESTÁK PRIMÁTOROM, PRESTANE MESTO PODPOROVAŤ FUTBAL.


Séria klamstiev o mne - 2.

ŠESTÁK ZRUŠÍ ZŠ LÚČNA A PREBUDUJE JU NA CIRKEVNÚ ZÁKLADNÚ ŠKOLU.


Séria klamstiev o mne - 1.

POZEMKY POD PRIEMYSELNÝM PARKOM PRIMÁTOR ZA CELÝCH OSEM ROKOV NEMOHOL VYSPORIADAŤ, LEBO ICH SKÚPIL LEŠO SO ŠESTÁKOM A RYŽUJÚ NA NICH.


Stretnutie s Igorom

Srdečne vás pozývame na stretnutie s kandidátom na primátora mesta Vranov nad Topľou – Igorom Šetákom. Pripravili sme pre vás program pre všetky vekové kategórie. Príďte spolu s nami prežiť zábavné popoludnie v sobotu 3.novembra 2018 od 14:00 hod. pred Mestským domom kultúry. (V prípade nepriazne počasia v estrádnej sále MsDK)


Vranov - Smart City

Vynikajúca relácia pre pochopenie slovného spojenia ,,SMART CITY“. Aj naše mesto VRANOV môže byť SMART, a to je presne to, o čo sa usilujem a budem usilovať. Vranov ako inteligentné mesto ktoré nám uľahčí život a pomôže vyriešiť mnohé problémy. Zautomatizujeme procesy, otvoríme samosprávu a zapojíme obyvateľov do rozhodovacích procesov. Spravme z nášho mesta lepšie miesto pre život.


Spojme sa VRANOVČANIA !

Zdravotnícka starostlivosť vo Vranove nad Topľou je na ústupe. Vo Vranove je ticho. Transparentní, netransparentní, ide nám všetkým o zdravie. Aj o starostlivosť. A takto potichu nám odišlo mikrobiologické laboratórium, zubná pohotovosť, nemáme detského kardiológa, zrušila sa onkologická ambulancia… VYZÝVAM: SPOJME SA V PROSPECH VRANOVČANOV!


Priemyselný park bez priemyslu

Zašiel som sa pozrieť na najdrahšiu korčuliarsku dráhu na Slovensku. Priemyselný park FEROVO Vranov nad Topľou.


Križovatka pri OD Tesco

Križovatka a svetelná signalizácia na tejto križovatke neprispieva k plynulosti premávky. Častokrát je zdrojom kolapsu dopravy pri vstupe do mesta, výstupe z mesta ale aj tranzitu ktorý len prechádza cez túto križovatku.


XXVII. Vranovský jarmok

Včera som sa stretol s Vranovčanmi na jarmoku. Podebatovali sme, prebrali aktuálne pomery v meste, aj blížiace sa komunálne voľby. Svoje postrehy z jarmoku som zhrnul do krátkeho videa. Je ale Vranovský jarmok ešte to, čo nám niekedy prinášalo radosť ? Ospravedlňte prosím kvalitu zvuku, dosť tam fúkalo.


ŤAHAJ DOMOV !

Aj ty si neraz kladieš otázku, čo sa to v tvojom rodnom meste deje? Nechápavo krútiš hlavou nad tým, ako nič nefunguje a hovoríš si: ako dobre, že som odtiaľ odišiel? Ale čo tvoja rodina a priatelia, ktorí sa rozhodli zostať a tento stav je pre nich každodennou realitou? Je dôležité zaujímať sa o veľkú politiku, ale to, čo sa deje na prahu našich miest a obcí bezprostredne ovplyvňuje životy ich obyvateľov. Pomôž preto svojmu mestu a na komunálne voľby ťahaj domov! Autobusom, pešo, loďou alebo tryskáčom... Pretože tvoje mesto ťa práve v tejto chvíli potrebuje.


Podpora Igora z 5 strán

Reportáž VTN Vranov k ohlásenej koaličnej podpore Igora zo strany 5 demokratických strán. Predstavenie značky www.volimigora.sk a volebného programu.


Spoločná podpora pre zmenu

Tlačová konferencia k podpore IGORA Šestáka ako kandidáta na post primátora mesta - ,,"SPOLOČNÁ PODPORA PRE ZMENU". IGOR kandiduje ako občiansky kandidát so širokou podporou demokratických politických strán.


Igor Šesták a jeho príhovor voličom

Pozrite si krátky príhovor, ktorý vám pripravil váš kandidát Igor Šesták.


Prvým oficiálnym kandidátom na post primátora mesta je Igor Šesták

Po dlhých prípravách a rokovaniach s odborníkmi a svojím tímom, som 17.augusta oficiálne oznámil kandidatúru na post primátora mesta Vranov nad Topľou.


Igor Šesták sa prejavuje ako správny manažér

Vie, že výsledky práce sa dostavia iba vtedy, ak sa ide za cieľom. A ak už výsledky sú, treba ich spropagovať. Ako napríklad v hlavnom poludňajšom spravodajstve TV JOJ pred troma rokmi, keď výsledky práce školy na ktorej je riaditeľom, leteli v priamom prenose do celého Slovenska...